Hakkımızda ;

 

Kişisel bakım ve temizlik denildiğinde ilk akla gelen Orbis Clean, Türkiye’deki iş ortakları ile büyümeye devam ediyor.


2018 yılında Ankara da kurulan Orbis Clean büyüme hedefleri doğrultusunda 2019 yılında Eskişehir de 2000 m2 kapalı alandan oluşan  fabrikası ve 60 çalışanıyla hizmet vermektedir.


3 kıtada 30 aşkın ülkeye ihracat yapan Orbis Clean şimdilerde iç piyasaya da ürün gönderimi sağlamakta.Toptan ve perakende satış ağına sahip olan marka kişisel bakım  ve temizlik kategorisinde 30’ u aşkın ürünle pazara dahil olmuştur. 


Günlük 200.000 adet ürün üretim kapasitesiyle Avrupanın en büyük üreticilerinden biri olan Orbis Clean son teknoloji tesisleri ile Türkiye’ deki örnek tesislerden birine sahiptir.

Ayrıca Almanya daki depomuzdan tüm avrupaya dağıtım hizmeti sağlamakta.


Daima daha iyisi mottosuyla ürün çeşitliliğini ve kalitesini arttırmaya devam eden Orbis Clean her geçen gün büyüyen kapasitesi ile yatırımlarına devam etmektedir. 


Misyonumuz adımızdan anlaşılacağı gibi müşterilerimizin kişisel bakım ve temizlikte her ihtiyacını karşılayabileceğimiz bir dünya yaratmaktır.


Bu misyonun yaratmış olduğu vizyon doğrultusunda fikirlerimizi sizlerin hayatını kolaylaştıracak ürünler ile daha çevreci daha sağlıklı daha yenilikçi bir dünyaya hizmet etmektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR